ZADZWOŃ!UMÓW AUTO
Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa
Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa

COMPENSA Naprawy bezgotówkowe OC i AC

COMPENSA Naprawy bezgotówkowe OC i AC

Naprawy bezgotówkowe OC i AC COMPENSA
COMPENSA Naprawy bezgotówkowe OC i AC

DANE ADRESOWE:
COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
al. Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa
DANE KONTAKTOWE:
tel: +48 (22) 501-60-00
Strona web: www.compensa.pl
ZGŁOŚ NAPRAWĘ Z SZYBKILAK.PL

COMPENSA Naprawy bezgotówkowe OC i AC

Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie! Zadzwoń do Nas!

ZGŁOŚ NAPRAWĘ ONLINE Z SZYBKILAK.PL

ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO POJAZDU

Wypełnij krótki formularz, dzięki któremu szybko zgłosisz naprawę uszkodzonego pojazdu przez naszą stronę internetową!

Dlaczego warto wybrać naprawę bezgotówkową

Naprawy bezgotówkowe szczególnie polecamy wszystkim właścicielom uszkodzonych samochodów, które naprawiane mają być z polisy OC sprawcy zdarzenia lub z polisy Autocasco tzw. AC. To bardzo popularna i wygodna forma likwidacji szkody komunikacyjnej, wybierana w szczególności przez właścicieli uszkodzonych samochodów nie z ich winy. W rozliczeniach gotówkowych ubezpieczycielowi zależy na wypłacie jak najniższego odszkodowania poszkodowanemu klientowi. Często otrzymana kwota od Towarzystwa Ubezpieczeniowego nie wystarcza na pokrycie wszystkich uszkodzonych elementów, dlatego zalecamy o zdecydowanie się na naprawę bezgotówkową.

Profesjonalny serwis naprawczy SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych staje z pewnością po stronie każdego obsługiwanego klienta w sytuacji, w której wycena rzeczoznawcy ubezpieczeniowego jest niekorzystna. Doskonale znamy sposoby działania Towarzystw Ubezpieczeniowych w przypadku likwidowania szkód z OC sprawcy oraz z Autocasco tzw. AC. Potrafimy dokonać precyzyjnej kalkulacji kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu, pozwalającej finalnie na przeprowadzenie naprawy bezgotówkowej z wykorzystaniem najlepszych części oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań. Zadzwoń do nas pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828, a udzielimy Ci szczegółowych informacji. Wyślij do nas maila na adres: kontakt@szybkilak.pl, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO POJAZDU dostępnego na naszej stronie internetowej.

Nasi doświadczeni pracownicy z pewnością wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z procedurą likwidacji szkody komunikacyjnej. Pomogą również wypełnić potrzebne wymagane dokumenty związane z przeprowadzeniem naprawy bezgotówkowej na uszkodzonym pojeździe. Dzięki nam, Twój samochód błyskawicznie wróci po naprawie bezgotówkowej do stanu sprzed kolizji lub wypadku drogowego, z którego będziesz zadowolony!

Naprawy bezgotówkowe to innowacyjne rozwiązanie

Naprawy bezgotówkowe oznaczają, że w przypadku zgłoszenia szkody komunikacyjnej do ubezpieczyciela, klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę uszkodzonego samochodu. Koszt wszystkich części i innych materiałów koniecznych do przeprowadzenia naprawy bezgotówkowej pokryje ubezpieczyciel w formie bezgotówkowej. Taką naprawę bezgotówkową rozpoczynamy zaraz po otrzymaniu wyceny szkody tzw. kosztorysu naprawy dokonanej przez rzeczoznawcę z Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Skraca to znacznie czas likwidacji szkody komunikacyjnej oraz przyspiesza naprawę uszkodzonego samochodu. Takie działanie umożliwia często odbiór naprawionego samochodu z serwisu jeszcze przed zakończeniem wszystkich formalności z zakładem ubezpieczeniowym. W trosce o Państwa wygodę, umożliwiamy dokonanie zgłoszenia szkody komunikacyjnej bezpośrednio w naszej firmie SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych, ale też skrócenie formalności do niezbędnego minimum:

 • odbieramy auto od klienta (np. z miejsca kolizji, wypadku lub z adresu gdzie się obecnie znajduje),
 • dokonujemy wstępnych oględzin uszkodzonego samochodu na miejscu,
 • pomagamy klientowi zgłosić szkodę komunikacyjną do odpowiedniego Towarzystwa Ubezpieczeniowego,
 • wykonujemy pełną dokumentację likwidacji szkody komunikacyjnej,
 • uczestniczymy w oględzinach uszkodzonego pojazdu w imieniu klienta,
 • wykonujemy kompleksową naprawę uszkodzonego pojazdu, zgodnie z zaakceptowanym kosztorysem naprawy przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe likwidujące szkodę komunikacyjną.

Przede wszystkim, nasz klient swój uszkodzony pojazd może sprawdzić na każdym etapie naprawy bezgotówkowej, a My po przeprowadzonej naprawie powypadkowej przeprowadzimy kompleksowe badanie techniczne pojazdu, w okręgowej stacji diagnostycznej pojazdów. Dokonamy wszelkich starań, aby sprawdzenie pojazdu po naprawie powypadkowej przebiegło pomyślnie, przed wyjechaniem samochodu na drogę.

Naprawy bezgotówkowe – wymagane dokumenty

W naszej firmie SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych, uzyskają Państwo kompleksową pomoc w całej procedurze przy likwidacji szkody komunikacyjnej w przypadku gdy, Państwa samochód uszkodzono w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Podczas naprawy bezgotówkowej używamy wyłącznie części oryginalnych od renomowanych producentów i dbamy o to, by każdy naprawiany samochód po naprawie powypadkowej opuszczał warsztat naprawczy w stanie nieodbiegającym od stanu sprzed kolizji lub wypadku drogowego. W celu przeprowadzenia naprawy bezgotówkowej, Klient powinien dostarczyć do naszego serwisu naprawczego następujące dokumenty:

 • protokół oględzin lub sporządzony kosztorys naprawy przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe,
 • podpisaną cesji praw przeniesiona z Towarzystwa Ubezpieczeń na serwis naprawczy SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych do przeprowadzenia bezgotówkowej naprawy powypadkowej,
 • upoważnienie wystawione przez współwłaściciela pojazdu, bank lub firmę leasingową do przeprowadzenia naprawy bezgotówkowej na serwis naprawczy SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych,
 • Upoważnienie dla pracownika lub innej osoby występującej w imieniu właściciela uszkodzonego pojazdu do reprezentowania w sprawach dotyczących przeprowadzenia procedury likwidacji szkody komunikacyjnej.

Podsumowując, jako profesjonalny serwis naprawczy SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych z polis OC sprawcy oraz z polis Autocasco tzw. AC. Wszystkim obsługiwanym naszym klientom zapewniamy darmowe auto zastępcze na czas naprawy uszkodzonego pojazdu. Wszystkie samochody zastępcze na czas naprawy, dopasowujemy w miarę możliwości do potrzeb danego klienta. Dysponujemy również pojazdami dostawczymi jako auta zastępcze na czas naprawy uszkodzonego samochodu.

Procedura naprawy bezgotówkowej pojazdu

Nasza firma przede wszystkim współpracuje ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi działającymi na rynku Polskim i zagranicznym. Przez lata prowadzonej działalności nabywaliśmy umiejętności negocjacji z ubezpieczycielami odpowiedzialnymi za likwidację szkód komunikacyjnych. Posiadamy bardzo dużą wiedzę w jaki sposób przeprowadzać rozmowy z rzeczoznawcami tak, aby wszystkie uszkodzone elementy uwzględniono w kosztorysie szkody. Z pewnością nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się podczas obsługi każdego zgłoszenia m.in:

 • skompletowaniem niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia likwidacji szkody komunikacyjnej,
 • zgłoszeniem szkody komunikacyjnej do odpowiedniego Towarzystwa Ubezpieczeniowego,
 • umówieniem oględzin rzeczoznawców,
 • zamówieniem niezbędnych części do naprawy uszkodzonego pojazdu,
 • umówieniem terminu przyjęcia uszkodzonego samochodu do naprawy bezgotówkowej,
 • przyjęciem pojazdu do naprawy bezgotówkowej w umówionym terminie,
 • wystawieniem zlecenia naprawy bezgotówkowej uszkodzonego pojazdu,
 • rozbrojeniem uszkodzonego samochodu,
 • zgłoszeniem dodatkowych oględzin uszkodzonego pojazdu – jeśli występuje taka konieczność,
 • naprawą blacharską uszkodzonego samochodu,
 • naprawą lakierniczą uszkodzonego samochodu,
 • uzbrojeniem – złożeniem naprawianego pojazdu,
 • polerowaniem, myciem i czyszczeniem pojazdu po naprawie bezgotówkowej,
 • kontrolą jakości po przeprowadzonej naprawie bezgotówkowej,
 • poinformowaniem klienta o terminie odbioru i wydaniem naprawionego samochodu z serwisu,
 • rozliczeniem bezgotówkowej naprawy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Podsumowując, przeszkoleni pracownicy naszego serwisu SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych, pomogą Państwu załatwić wszelkie formalności związane z naprawą bezgotówkową, począwszy od wypełnienia prostego formularza zgłoszenia szkody komunikacyjnej w odpowiednim Towarzystwie Ubezpieczeniowym, poprzez umówienie terminu oględzin, transportu pojazdu do naszego serwisu napraw bezgotówkowych w celu dokonania oględzin pokolizyjnych, aż do przeprowadzenia kompleksowej naprawy bezgotówkowej uszkodzonego pojazdu, a na koniec rozliczenia się za nią w formie bezgotówkowej bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.

Jeśli ktoś uszkodził Ci samochód! Zgłoś się do nas!
Naprawimy Twoje auto!
Kliknij, aby zadzwonić!
ZADZWOŃ DO NAS!
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe OC i AC


Bezgotówkowe naprawy powypadkowe ACCREDITED

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
ACCREDITED

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe AGRO UBEZPIECZENIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
AGRO UBEZPIECZENIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe ALLIANZ

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
ALLIANZ

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe AVIVA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
AVIVA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe AXA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
AXA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe BALCIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
BALCIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe BEESAFE

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
BEESAFE

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe BENEFIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
BENEFIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe COMPENSA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
COMPENSA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe CONCORDIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
CONCORDIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe CUPRUM

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
CUPRUM

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe ERGO HESTIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
ERGO HESTIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe EUROINS

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
EUROINS

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe EUROPA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
EUROPA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe GENERALI

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
GENERALI

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe GOTHAER

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
GOTHAER

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe HDI

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
HDI

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe INTER POLSKA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
INTER POLSKA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe INTERRISK

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
INTERRISK

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe LEADENHALL

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
LEADENHALL

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe LINK4

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
LINK4

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe LLOYDS

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
LLOYDS

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe MTU

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
MTU

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe PBUK

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
PBUK

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe POCZTOWE TUW

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
POCZTOWE TUW

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe POLISA ŻYCIE

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
POLISA ŻYCIE

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe PROAMA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
PROAMA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe PZU

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
PZU

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe RESO

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
RESO

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe TRASTI

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
TRASTI

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe TUW

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
TUW

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe TUZ

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
TUZ

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe UFG

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
UFG

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe UNIQA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
UNIQA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe WARTA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
WARTA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe WEFOX

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
WEFOX

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe WIENER

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
WIENER

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe YOU CAN DRIVE

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
YOU CAN DRIVE

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych oddzwoni do Ciebie w sprawie NAPRAWY uszkodzonego samochodu lub likwidacji SZKODY komunikacyjnej.

Likwidujemy szkody komunikacyjne OC i AC

Opinie naszych klientów

ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO POJAZDU

Wypełnij poniższy krótki formularz zgłoszenia naprawy uszkodzonego pojazdu. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku minut. Zgłoszenie naprawy uszkodzonego pojazdu, odbywa się w 3 prostych krokach:
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa
Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa - SZYBKILAK.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKILAK.PL - LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH
BEZGOTÓWKOWE NAPRAWY POWYPADKOWE
BLACHARSTWO i LAKIERNICTWO
LAKIERNIA SAMOCHODOWA
AUTO ZASTĘPCZE NA CZAS NAPRAWY
tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkilak.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.