ZADZWOŃ!UMÓW AUTO
Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa
Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa

Naprawy powypadkowe OC i AC Łaszczów

Naprawy powypadkowe OC i AC Łaszczów

ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO POJAZDU!

Naprawy powypadkowe OC i AC Łaszczów

Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie! Zadzwoń do Nas!

Naprawy powypadkowe

Jeżeli miałeś stłuczkę i Twój pojazd wymaga naprawy pokolizyjnej, zadzwoń NIEZWŁOCZNIE do nas pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 lub wyślij do nas maila na adres: kontakt@szybkilak.pl, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO POJAZDU dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z likwidacją szkody na uszkodzonym samochodzie. Nasz zespół pracowników to wykwalifikowana kadra, która doświadczenie w zawodzie nabierała przez lata. Zdajemy sobie sprawę, że technologia wciąż się zmienia, dlatego i My stale rozwijamy i doskonalimy nasze umiejętności oraz możliwości.

Poszukujesz dobrego warsztatu, który przeprowadzi bezgotówkową naprawę powypadkową twojego uszkodzonego samochodu i nie zawiedzie Twoich oczekiwań? – Wiedz, że właśnie znalazłeś najlepszy serwis napraw bezgotówkowych. Podejmiemy się każdego zlecenia, ponieważ dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami oraz wykorzystujemy nowoczesne techniki naprawcze. Wszystkie trudne zadania do wykonania traktujemy jak wyzwanie i sposobność do zdobywania kolejnych doświadczeń.

Zajmiemy się samochodami każdej marki, także autami z karoserią aluminiową. Posiadamy ramę firmy Autorobot, za pomocą której możemy usprawnić wykonywane przez nas prace naprawcze. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, dlatego naprawy powypadkowe warto zlecić właśnie nam. Jednakże naprawy powypadkowe, to nie jedyne czym się zajmujemy. Oferta naszych usług obejmuje m.in. blacharstwo, lakiernictwo, usługi holownicze oraz Auto Pomoc Drogową czynną przez 24 godziny na dobę. Każdy powierzony nam samochód, wróci do właściciela w stanie nienagannym.

Naprawa powypadkowa pojazdu

Nasz serwis SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych przygotuje szczegółowy kosztorys naprawy powypadkowej, a następnie przedstawi go do zatwierdzenia przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Po otrzymaniu akceptacji kosztorysu naprawy rozpoczynamy proces likwidacji szkody komunikacyjnej na uszkodzonym pojeździe, czyli zakup wszystkich oryginalnych niezbędnych części samochodowych wysokiej jakości, podzespołów, szyb oraz innych uszkodzonych elementów, które zaistniały w szkodzie i są niezbędne do naprawy uszkodzonego samochodu.

Kolejnym etapem jest naprawa powypadkowa samochodu, która może obejmować – w zależności od zaistniałej sytuacji: demontaż oraz wymianę uszkodzonych podzespołów, wymianę szyb, prace blacharskie oraz lakiernicze. Po wykonaniu wszystkich napraw dokonamy wraz z ubezpieczycielem rozliczenia bezgotówkowego, a Państwo będą mogli ponownie cieszyć się swoim naprawionym samochodem.

Przypominamy, że w trakcie likwidacji szkody komunikacyjnej z OC sprawcy mają Państwo prawo do wynajęcia DARMOWEGO POJAZDU ZASTĘPCZEGO na cały okres likwidacji szkody. Naszym priorytetem jest, aby całość naprawy powypadkowej była jak najmniej uciążliwa dla naszego klienta i jak najbardziej przejrzysta, dlatego oferujemy samochód zastępczy na czas naprawy uszkodzonego pojazdu, wgląd i kontrolę naprawy uszkodzonego samochodu w trakcie jej trwania, a także darmowe holowanie pojazdu z miejsca kolizji lub wypadku drogowego do naszego warsztatu SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych.

Procedura naprawy powypadkowej

Nasz warsztat SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych specjalizuje się w kompleksowej naprawie powypadkowej uszkodzonych pojazdów wszystkich marek. Naszym klientom pomagamy w tym stresującym momencie, gdy ich samochód uszkodzono w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Od samego początku, zapewniając holowanie uszkodzonego samochodu do naszego serwisu oraz pełne wsparcie na każdym etapie likwidacji szkody. Profesjonalne usługi świadczymy również dla posiadaczy polisy autocasco tzw. AC, którzy chcą dokonać naprawy powypadkowej w naszym warsztacie. Wszystkim naszym klientom zapewniamy:

  • holowanie uszkodzonego pojazdu do warsztatu,
  • zgłoszenie szkody komunikacyjnej i oględziny uszkodzonego pojazdu,
  • uwzględnienie wszystkich kosztów naprawy w kosztorysie szkody,
  • naprawa powypadkowa uszkodzonego samochodu,
  • kontrola naprawionego pojazdu na stacji diagnostycznej,
  • odbiór naprawionego pojazdu przez klienta.

Po przyjęciu uszkodzonego samochodu do naszego warsztatu SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych, zgłaszamy zaistniałe zdarzenie do odpowiedniego ubezpieczyciela, a następnie przystępujemy do oględzin uszkodzonego pojazdu oraz sporządzenia wstępnego kosztorysu naprawy powypadkowej, który przygotowujemy w profesjonalnych programach eksperckich AUDATEX lub EUROTAX. Współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i mamy prawo do samodzielnego wykonywania oględzin – co w praktyce skraca czas naprawy powypadkowej uszkodzonego samochodu i oddania go klientowi po przeprowadzonej naprawie powypadkowej w jak najkrótszym czasie do ponownego użytkowania.

Naprawy powypadkowe pojazdów

Nie masz zaufania do serwisu ASO, nie potraktowano Cię jak ich klienta lub samochód ma więcej niż 7 lat? Znamy doskonale ten problem, dlatego zajmujemy się kompleksowymi naprawami powypadkowymi samochodów wszystkich marek i w każdym wieku. Naszych klientów traktujemy z należytym szacunkiem, odpowiadamy na wszystkie wątpliwości, telefony i wiadomości. Wykonamy kompleksową bezgotówkową naprawę powypadkową Twojego uszkodzonego samochodu, a za wszystko rozliczymy się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym w formie bezgotówkowej.

Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i otrzymasz od nas pełne wsparcie na każdym etapie likwidacji szkody komunikacyjnej na Twoim uszkodzonym pojeździe. A na etapie końcowym naprawiamy uszkodzony samochód od A do Z. W zakresie likwidacji szkód powypadkowych współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe wraz z transportem pojazdu na lawecie do naszego warsztatu. Prowadzimy rozliczenia w formie bezgotówkowej i oferujemy szeroki wybór darmowych samochodów zastępczych na cały okres likwidacji szkody uszkodzonego pojazdu.

Gwarancją naszego warsztatu SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych jest zapewnienie każdemu Klientowi samochodu zastępczego na cały okres likwidacji szkody komunikacyjnej. Za wynajem takiego pojazdu zastępczego, wszystkie koszty pokryje ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia. Zadzwoń do nas pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828, a udzielimy Ci szczegółowych informacji. Wyślij do nas maila na adres: kontakt@szybkilak.pl, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO POJAZDU dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z likwidacją szkody na uszkodzonym samochodzie.

Różnica między szkodą częściową a szkodą całkowitą

Szkoda częściowa z OC i AC – stan pojazdu po kolizji lub wypadku drogowemu, który wskazuje realne uzasadnienie ekonomiczne co do naprawy powypadkowej uszkodzonego samochodu. Każda szkoda, której zakład ubezpieczeń nie sklasyfikuje jako szkody całkowitej, jest szkodą częściową. Ubezpieczyciel powinien wypłacić odszkodowanie w wysokości odpowiadającej kosztom naprawy uszkodzonego samochodu.

Szkoda całkowita z OC – sytuacja, w której przywrócenie stanu auta sprzed powstania szkody jest niemożliwe lub gdy likwidacja szkody komunikacyjnej wiąże się z nadmiernymi trudnościami lub kosztami. Jeżeli koszt naprawy powypadkowej nie przekroczy 100% wartości pojazdu z dnia wystąpienia szkody, właściciel auta ma prawo do podjęcia decyzji. Czy naprawa powypadkowa uszkodzonego samochodu będzie na zasadzie szkody częściowej, czy zakwalifikuje ją jako szkodę całkowitą. Jeśli naprawa powypadkowa uszkodzonego pojazdu nie jest możliwa lub jej koszt przekracza całkowitą wartość auta, ubezpieczyciel sam może podjąć decyzję i uznać samochód jako szkodę całkowitą.

Szkoda całkowita z AC – sytuacja, w której wartość szkody przekracza określoną w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia wartość rynkową auta na dzień powstania szkody. Najczęściej wartość ta oscyluje w granicach 70% wartości pojazdu, jednak każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe ustala ją samodzielnie.

Szkoda częściowa – gdy da się naprawić pojazd

Organizujemy naprawy powypadkowe w naszym warsztacie SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych. Posiadamy wykfalifikowaną kadrę pracowników przez co samochód nie będzie oczekiwał w kolejce do naprawy. Termin dopasujemy do Ciebie. Nie musisz nawet wychodzić z domu ponieważ, pojazd odbierzemy i przewieziemy do naszego warsztatu na lawecie. A następnie po zrealizowanej naprawie powypadkowej, czysty i gotowy do jazdy odwieziemy pod wskazany adres przez klienta.

Do naprawy powypadkowej używamy części oryginalnych, chyba że zachodzi ryzyko przekroczenia kosztów naprawy tzw. szkody całkowitej na Twoim samochodzie. Po wcześniejszych uzgodnieniach z Tobą, w ostateczności zastosujemy części zamienne do naprawy powypadkowej. Części zamienne są znacznie tańsze, lecz o wysokiej jakości, nie odbiegające jakością od części oryginalnych. Zastosowanie części zamiennych przy naprawie powypadkowej pojazdu stosuje się tylko w przypadku, by koszt naprawy nie przekroczył 100% wartości pojazdu z dnia wystąpienia szkody.

Do napraw lakierniczych używamy materiałów najwyższej jakości, a samą naprawę powypadkową realizuje się przez wyspecjalizowanych pracowników. To Ty decydujesz i akceptujesz kosztorys naprawy i masz pełny wgląd i pogląd na jej zakres prac. Po przeprowadzonej naprawie otrzymasz fakturę, która jest podstawą do gwarancji naprawy powypadkowej.

Szkoda całkowita – gdy nie da się naprawić pojazdu

W takim przypadku również, zajmiemy się pełną obsługą likwidacji szkody komunikacyjnej. Zapewnimy poszkodowanemu samochód zastępczy na czas jej trwania i zweryfikujemy wycenę ubezpieczyciela pod względem prawidłowości przyjętej metody kwalifikacji szkody na uszkodzonym pojeździe. Uszkodzony pojazd umieścimy na parkingu strzeżonym i zabezpieczymy do czasu zakończenia likwidacji szkody komunikacyjnej przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Szkodę całkowitą na uszkodzonym pojeździe w wyniku kolizji lub wypadku drogowego rozliczamy metodą różnicową wg. poniższego schematu:

(Wartość pojazdu przed szkodą)(Wartość pozostałości pojazdu) = (Odszkodowanie)

Wartość pojazdu sprzed powstania szkody komunikacyjnej zależy od wielu czynników takich jak: wyposażenie, stan ogólny, wcześniejsze szkody na pojeździe itp. Towarzystwa Ubezpieczeniowe zwykle w sposób nieuprawniony stosują korekty, by obniżyć wartość pojazdu przed szkodą komunikacyjną. Tu należy dopilnować, aby wartość rynkową pojazdu na dzień szkody ubezpieczyciel nie zaniżył. Przy szkodzie całkowitej wszelkie uszkodzenia pojazdu trzeba dokładnie opisać element po elemencie, by wartość wraka tzw. „pozostałość” uszkodzonego pojazdu była w tym przypadku jak najniższa. Wartość wraka to wartość tzw. „pozostałości” to co z niego zostało po kolizji lub wypadku drogowym. To realnie przekłada się na wysokość wypłaconego odszkodowania przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. To są przecież Twoje pieniądze!

Jeśli ktoś uszkodził Ci samochód! Zgłoś się do nas!
Naprawimy Twoje auto!
Kliknij, aby zadzwonić!
ZADZWOŃ DO NAS!
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe OC i AC


Bezgotówkowe naprawy powypadkowe ACCREDITED

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
ACCREDITED

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe AGRO UBEZPIECZENIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
AGRO UBEZPIECZENIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe ALLIANZ

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
ALLIANZ

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe AVIVA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
AVIVA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe AXA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
AXA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe BALCIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
BALCIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe BEESAFE

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
BEESAFE

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe BENEFIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
BENEFIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe COMPENSA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
COMPENSA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe CONCORDIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
CONCORDIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe CUPRUM

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
CUPRUM

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe ERGO HESTIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
ERGO HESTIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe EUROINS

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
EUROINS

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe EUROPA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
EUROPA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe GENERALI

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
GENERALI

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe GOTHAER

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
GOTHAER

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe HDI

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
HDI

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe INTER POLSKA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
INTER POLSKA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe INTERRISK

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
INTERRISK

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe LEADENHALL

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
LEADENHALL

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe LINK4

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
LINK4

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe LLOYDS

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
LLOYDS

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe MTU

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
MTU

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe PBUK

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
PBUK

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe POCZTOWE TUW

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
POCZTOWE TUW

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe POLISA ŻYCIE

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
POLISA ŻYCIE

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe PROAMA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
PROAMA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe PZU

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
PZU

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe RESO

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
RESO

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe TRASTI

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
TRASTI

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe TUW

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
TUW

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe TUZ

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
TUZ

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe UFG

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
UFG

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe UNIQA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
UNIQA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe WARTA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
WARTA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe WEFOX

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
WEFOX

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe WIENER

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
WIENER

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe YOU CAN DRIVE

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
YOU CAN DRIVE

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych oddzwoni do Ciebie w sprawie NAPRAWY uszkodzonego samochodu lub likwidacji SZKODY komunikacyjnej.

Likwidujemy szkody komunikacyjne OC i AC

Opinie naszych klientów

ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO POJAZDU

Wypełnij poniższy krótki formularz zgłoszenia naprawy uszkodzonego pojazdu. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku minut. Zgłoszenie naprawy uszkodzonego pojazdu, odbywa się w 3 prostych krokach:
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa
Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa - SZYBKILAK.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKILAK.PL - LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH
BEZGOTÓWKOWE NAPRAWY POWYPADKOWE
BLACHARSTWO i LAKIERNICTWO
LAKIERNIA SAMOCHODOWA
AUTO ZASTĘPCZE NA CZAS NAPRAWY
tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkilak.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.