ZADZWOŃ!UMÓW AUTO
Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa
Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa

Samochód zastępczy na czas naprawy Krasnobród

Samochód zastępczy na czas naprawy Krasnobród

ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO POJAZDU!

Samochód zastępczy na czas naprawy Krasnobród

Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie! Zadzwoń do Nas!

Samochód zastępczy na czas naprawy

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do bardzo dużej liczby kolizji i wypadków drogowych. Większość właścicieli uszkodzonych samochodów nie ma świadomości o możliwości wynajęcia samochodu zastępczego na czas naprawy. Jeśli uszkodzony samochód wstawimy do warsztatu naprawczego i naprawa uszkodzonego samochodu skomplikuje się ponieważ, części okażą się trudno dostępne to uszkodzone auto może stać w warsztacie naprawczym nawet kilka tygodni zanim rozpocznie się jego naprawa powypadkowa. Osoba poszkodowana pozostanie bez samochodu, co najmniej na kilka dni lub tygodni z powodu uszkodzenia auta. Dlatego warto wiedzieć kiedy i na jakich warunkach możemy otrzymać Samochód zastępczy na czas naprawy. Dzięki naszemu warsztatowi SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych jest to bardzo proste!

Auto zastępcze z OC sprawcy przysługuje nam już od dnia, w którym powstała szkoda na uszkodzonym pojeździe. Jeżeli samochód uszkodzono w sposób uniemożliwiający normalne użytkowanie i dyskwalifikuje go do dalszej jazdy. Samochód zastępczy w takim przypadku przysługuje od dnia powstania szkody do czasu, w którym odbierzemy swój naprawiony samochód z serwisu naprawczego SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych. Jeśli doszło do oszacowania szkody całkowitej, to wówczas samochód zastępczy przysługuje nam do dnia wypłaty odszkodowania na nasze konto, +7 dni od wypłaty odszkodowania lub do czasu zagospodarowania pozostałości tzw. „wraka pojazdu” przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

ZAPAMIĘTAJ !!! Samochód zastępczy nie przysługuje Ci wyłącznie na czas naprawy uszkodzonego auta w warsztacie blacharsko-lakierniczym. Prawo do użytkowania pojazdu zastępczego masz również w okresie oczekiwania na rozpoczęcie naprawy powypadkowej. Nie ma znaczenia również to, że naprawa twojego uszkodzonego samochodu opóźnia się ze względu na niedostępność części. Towarzystwo Ubezpieczeniowe odpowiedzialne za likwidację szkody komunikacyjnej nie ma prawa w takim przypadku skrócić najmu pojazdu zastępczego.

Auto zastępcze na czas naprawy

Po zgłoszeniu szkody w naszym serwisie SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych otrzymasz od nas szczegółowe informacje o zasadach i warunkach korzystania z samochodu zastępczego. W naszej ofercie można znaleźć darmowy wynajem auta zastępczego na czas naprawy. W naszej firmie użytkownik takiego samochodu zastępczego nie ponosi żadnych kosztów związanych z wynajęciem auta zastępczego oraz nie pobieramy żadnej kaucji zwrotnej od klientów.

Zapewniamy dostępność wszystkich klas pojazdów dostępnych na rynku. Pamiętaj, nie masz obowiązku korzystania z pojazdu zastępczego wskazanego przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Możesz zdecydować się na ofertę zewnętrznej wypożyczalni, które taki samochód jest w stanie udostępnić. Pamiętaj, aby wynająć auto zastępcze w tej samej klasie co Twój pojazdu uszkodzony. Jeśli Twoim samochodem zastępczym będzie auto klasy wyższej, to zakład ubezpieczeń nie pokryje w pełni kosztów jego wypożyczenia.

Zanim skorzystasz z zewnętrznej wypożyczalni, która oferuje pojazd zastępczy dokładnie zapoznaj się z treścią umowy. Przeczytaj dokładnie regulamin oraz ogólne warunkami najmu pojazdu. Sprawdź stan techniczny pojazdu, a także upewnij się, że posiada on aktualne ubezpieczenie i czy posiada aktualny przegląd techniczny. Wyjaśnij wszelkie wątpliwości związane z zawieraną umową, a najlepiej, dla własnej wygody, skorzystaj z pojazdu zastępczego, który zapewnia nasza firma SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych. Odpowiemy na wszystkie pytania, wynajmiemy pojazd zastępczy oraz załatwimy wszystko za Ciebie.

ZAPAMIĘTAJ !!! Towarzystwo Ubezpieczeniowe pokrywa wyłącznie koszty wypożyczenia samochodu zastępczego. Nie otrzymasz zwrotu środków za paliwo, wymianę płynów samochodowych czy serwis klimatyzacji.

Komu przysługuje samochód zastępczy z OC sprawcy

Jeszcze do niedawna samochód zastępczy przysługiwał tylko osobom, które używały pojazd do prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli używaliśmy pojazd do celów prywatnych, takich jak dojazdy do szkoły, na zakupy – samochód zastępczy nam nie przysługiwał. Sytuacja jednak zmieniła się po tym, jak Rzecznik Ubezpieczonych zwrócił się do Sądu Najwyższego o zabranie głosu w tej sprawie. Sąd uznał wówczas, że auto zastępcze przysługuje wszystkim poszkodowanym, którzy uczestniczyli w kolizji lub wypadku drogowemu, o ile taki wynajem jest celowy i go ekonomicznie uzasadnimy. Sąd nie sprecyzował jednak, czym jest to celowe i ekonomiczne uzasadnienie. Trzeba przy tym pamiętać o pewnych zasadach:

  • wynajmowany samochód zastępczy, tej samej klasy co pojazdu uszkodzony,
  • koszt wynajmu auta zastępczego nie powinien odbiegać od średniej ceny takiej usługi w regionie,
  • jeśli pojazd zniszczono całkowicie, pojazd zastępczy możemy wynająć od dnia powstania szkody do czasu wypłaty odszkodowania na konto, + 7 dni lub do czasu zagospodarowania pozostałości tzw. „wraka pojazdu” przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Jeśli jesteś poszkodowanym w zdarzeniu drogowym i Twój pojazd wymaga likwidacji szkody komunikacyjnej w naszym serwisie SZYBKILAK.PL – Likwidacja szkód komunikacyjnych, to możesz otrzymać od nas darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy na cały okres likwidacji szkody. Uzyskanie zwrotu kosztów od ubezpieczyciela dla zwykłego laika za wynajem auta zastępczego z ubezpieczenia OC sprawcy jest czasochłonne i powoduje zamrożenie własnych środków finansowych. Pozostaw to nam, zajmiemy się bezgotówkowym wynajmem samochodów zastępczych z OC sprawcy, a całkowity koszt takiego najmu – rozliczymy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy

Wynajmując samochód zastępczy, musimy przede wszystkim pamiętać o tym, aby wynająć auto zastępcze tej samej klasy co uszkodzony pojazd. Wtedy ubezpieczyciel odpowiedzialny za likwidację szkody pokryje pełną kwotę najmu pojazdu zastępczego. Drugą istotną kwestią jest czas najmu pojazdu zastępczego. Należy przy tym rozróżnić dwa rodzaje czasu naprawy uszkodzonego pojazdu, które wyodrębniają ubezpieczyciele: okres rzeczywisty oraz technologiczny czas naprawy. Ubezpieczyciele dosyć często zaniżają odszkodowania, powołując się na tzw. technologiczny czas naprawy. Wówczas ten czas jest czasem teoretycznym i nie uwzględnia wielu czynników, takich jak:

  • celowe opóźnianie oględziny uszkodzonego samochodu przez rzeczoznawcę z Towarzystwa Ubezpieczeniowego,
  • oczekiwanie serwisu naprawczego na kosztorys szkody od ubezpieczyciela,
  • oczekiwanie serwisu naprawczego na zamówione części do naprawy uszkodzonego pojazdu.

Szkoda częściowa i pojazd zastępczy – w przypadku oszacowania szkody częściowej na uszkodzonym pojeździe auto zastępcze przysługuje nam przez cały rzeczywisty okres naprawy uszkodzonego pojazdu, tj. od dnia uszkodzenia pojazdu do dnia, w którym możemy odebrać naprawiony pojazd z serwisu naprawczego.

Szkoda całkowita i pojazd zastępczy – w przypadku oszacowania szkody całkowitej na uszkodzonym pojeździe mamy prawo wynająć samochód zastępczy od dnia zniszczenia pojazdu do dnia, w którym możemy nabyć analogiczny nowy pojazd. Przyjmuje się, iż nabycie nowego pojazdu, w tym zagospodarowanie i sprzedaż wraku, powinno nastąpić w terminie 7 dni. Liczony od daty powiadomienia nas przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe o szkodzie całkowitej i wypłacie z tego tytułu odszkodowania za uszkodzony pojazd.

ZAPAMIĘTAJ !!! Powszechną praktyką Towarzystw Ubezpieczeniowych jest informowanie poszkodowanego klienta o braku możliwości skorzystania z pojazdu zastępczego. Jeśli masz problem z uzyskanie samochodu zastępczego od ubezpieczyciela, zwróć się do Nas po pomoc, a otrzymasz należne Ci informacje. Towarzystwa Ubezpieczeniowe często stosują takie praktyki, które są niedopuszczalne i niezgodna z prawem!

Inne możliwości korzystania z auta zastępczego

Uzyskanie auta zastępczego z OC sprawcy jest możliwe, ale wymaga dopełnienia wielu formalności. Co jednak mają zrobić osoby, które nie mogą liczyć na uzyskanie takiego samochodu zastępczego?

Do takich sytuacji dochodzi w szczególności m.in. gdy:

  • sami spowodujemy kolizję lub wypadek drogowy i uszkodzimy samochód z naszej winy,
  • auto ulegnie poważnej awarii, która uniemożliwia jego dalsze użytkowanie,
  • auto nam skradziono.

W takich przypadkach najlepiej posiadać wykupione dodatkowe ubezpieczenie Autocasco tzw. AC. W zależności od wariantu wykupionego pakietu ubezpieczeń, takie dodatkowe ubezpieczenie Assistance może zapewniać m.in. samochód zastępczy. W razie wypadku, awarii lub kradzieży samochodu, możesz otrzymać pojazd zastępczy. Wybierając pakiet ubezpieczeniowy Autocasco, zwróć uwagę na to, na jaki czas przysługuje Ci pojazd zastępczy. Takie dodatkowe ubezpieczenie gwarantuje możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego w przypadkach określonych w ogólnych warunkach ubezpieczenia. W zależności od wariantu polisa ta obejmuje również limitowaną kwotowo naprawę samochodu w serwisie, darmowe holowanie uszkodzonego auta, nocleg, transport osób i nie tylko. Przed wyborem wariantu Assistance zapoznaj się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia.

Jeśli nie chcemy wykupywać ubezpieczenia Assistance, istnieje też możliwość wykupienia ubezpieczenia obejmującego tylko i wyłącznie wynajem auta zastępczego. Polisa taka obejmuje tylko przypadki, gdy nasze auto zostało unieruchomione w wyniku wypadku. Samochód zastępczy zostanie nam wypożyczony na czas naprawy, nie dłużej jednak niż na 5 dni.

ZAPAMIĘTAJ !!! Reasumując, jeśli auto uszkodzono z winy innego kierowcy, wówczas możemy wynająć samochód zastępczy z polisy OC sprawcy. Jeśli jednak sami spowodujemy wypadek lub auto ulegnie poważnej awarii bądź nam ukradną, będziemy potrzebowali dodatkowego ubezpieczenia Assistance.

Jeśli ktoś uszkodził Ci samochód! Zgłoś się do nas!
Naprawimy Twoje auto!
Kliknij, aby zadzwonić!
ZADZWOŃ DO NAS!
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe OC i AC


Bezgotówkowe naprawy powypadkowe ACCREDITED

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
ACCREDITED

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe AGRO UBEZPIECZENIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
AGRO UBEZPIECZENIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe ALLIANZ

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
ALLIANZ

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe AVIVA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
AVIVA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe AXA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
AXA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe BALCIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
BALCIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe BEESAFE

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
BEESAFE

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe BENEFIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
BENEFIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe COMPENSA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
COMPENSA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe CONCORDIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
CONCORDIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe CUPRUM

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
CUPRUM

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe ERGO HESTIA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
ERGO HESTIA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe EUROINS

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
EUROINS

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe EUROPA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
EUROPA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe GENERALI

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
GENERALI

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe GOTHAER

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
GOTHAER

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe HDI

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
HDI

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe INTER POLSKA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
INTER POLSKA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe INTERRISK

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
INTERRISK

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe LEADENHALL

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
LEADENHALL

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe LINK4

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
LINK4

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe LLOYDS

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
LLOYDS

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe MTU

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
MTU

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe PBUK

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
PBUK

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe POCZTOWE TUW

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
POCZTOWE TUW

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe POLISA ŻYCIE

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
POLISA ŻYCIE

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe PROAMA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
PROAMA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe PZU

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
PZU

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe RESO

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
RESO

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe TRASTI

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
TRASTI

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe TUW

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
TUW

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe TUZ

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
TUZ

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe UFG

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
UFG

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe UNIQA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
UNIQA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe WARTA

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
WARTA

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe WEFOX

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
WEFOX

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe WIENER

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
WIENER

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!
Bezgotówkowe naprawy powypadkowe YOU CAN DRIVE

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe
YOU CAN DRIVE

Realizujemy naprawy powypadkowe
z OC sprawcy i AC
ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO SAMOCHODU!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych oddzwoni do Ciebie w sprawie NAPRAWY uszkodzonego samochodu lub likwidacji SZKODY komunikacyjnej.

Likwidujemy szkody komunikacyjne OC i AC

Opinie naszych klientów

ZGŁOŚ NAPRAWĘ USZKODZONEGO POJAZDU

Wypełnij poniższy krótki formularz zgłoszenia naprawy uszkodzonego pojazdu. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku minut. Zgłoszenie naprawy uszkodzonego pojazdu, odbywa się w 3 prostych krokach:
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa
Centrum likwidacji szkód OC i AC - Bezgotówkowe naprawy powypadkowe - Blacharstwo i Lakiernictwo - Lakiernia samochodowa - SZYBKILAK.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKILAK.PL - LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH
BEZGOTÓWKOWE NAPRAWY POWYPADKOWE
BLACHARSTWO i LAKIERNICTWO
LAKIERNIA SAMOCHODOWA
AUTO ZASTĘPCZE NA CZAS NAPRAWY
tel. +48 798-907-828
e-mail: kontakt@szybkilak.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.